banerhusarduzy
Najfajniejsza strzelnica w okolicy!
Prawdziwa broń – Zapach prochu – Emocje
banerhusarduzy
Zrób komuś niespodziankę! VOCHERY STRZELECKIE!
Urodziny, imieniny, święta lub super niespodzianka! Kup i podaruj komuś niezapomniane wrażenia!
banerhusarduzy
Wieczory panieńskie i kawalerskie! Urodziny i imprezy integracyjne!
Niech ten dzień będzie wyjątkowy i pozostanie na długo w pamięci! My gwarantujemy dobrą zabawę!
previous arrow
next arrow

Pytania ogólne

Tak. Posiadamy terminal płatności bezgotówkowych. Możesz dokonać tranzakcji bezkotówkowych w systemach VIZA oraz MASTERCARD (również zbliżeniowo), oraz za pomocą systemu BLIK.

Operatorem płatności jest PLANET PAY [www.planetpay.pl]

Tak mogą korzystać pod warunkiem, iż są z rodzicem/opiekunem. W przeciwnym razie można wypełnić formularz oświadczenia o odpowiedzialności:
pobierz oświadczenie o odpowiedzialności

Nasi instruktorzy postarają się dobrać broń do możliwości dziecka. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

TAK. System rezerwacji służy zarówno nam jak i Państwu. My dzięki nim wiemy kiedy mamy jakie obłożenie na strzelnicy. A Państwo nie muszą czekać aż zwolni się miejsce. Tak jest sprawniej i wygodniej dla wszystkich. Czasami strzelnica jest objęta całkowitą rezerwacją (imprezy grupowe, itp).

Oczywiście! Jeżeli podano adres e-mail przy składaniu rejestracji to na adres wysyłana jest wiadomość, która zawiera link po kliknięciu którego można usunąć rezerwację. W przypadku gdy nie mają Państwo w danej chwili dostępu do internetu lub swojej skrzynki mogą Państwo zrezygnować z niej dzwoniąc do nas.

W chwili obecnej oferujemy tylko kawę, herbatę i wodę. W przypadku grup zorganizowanych (kawalerskie, imprezy integracyjne itp) możemy zorganizować coś ciepłego do zjedzenia. 

Na początek polecamy pakiet MIX START. Ale zawsze na miejscu pomożemy dobrać odpowiedni pakiet w zależności od zasobności portfela i zainteresowań strzeleckich.

Oczywiście, pod warunkiem, iż nie zagraża to bezpieczeństwu. Niektórzy nasi instruktorzy są wstydliwi i chowają się by nie było ich widać. Trzeba to zrozumieć. Zdjęcia z naszej strzelnicy można wrzucać do mediów społecznościowych i tagować: #strzelnicarzeszow oraz #strzelnicahusar

Tak. Na Państwa prośbę wprowadziliśmy taką możliwość. Opłata za podzielenie pakietu na dwie osoby wynosi 50 zł 

Oczywiście! Z wielką chęcią nauczymy Cię strzelać i wprowadzimy w świat broni palnej. 

Nasi instruktorzy przeszkolą Cię z zasad bezpieczeństwa, poprawnego celowania i posługiwania się bronią. Przez cały czas instruktor będzie przy tobie byś czuł się bezpiecznie i podnosił umiejętności strzeleckie.

Tak. Można wynająć stanowiska strzeleckie i strzelać z własnej broni palnej.

Jak najbardziej. O bezpieczeństwo dbają nasi instruktorzy. Każda osoba strzelająca zobowiązana jest regulaminem do wykonywania poleceń instruktora. 

Każdy strzelający zobowiązany jest do używania ochronników słuchu i wzroku. Oczywiście każda osoba nie posiadająca ochronników otrzymuje je od nas na czas strzelania

Pytania dotyczące VOUCHERA

Skorzystaj z formularza zamówienia. Wypełnij wszystkie pola. Następnie wpłać kwotę za wybrany pakiet/usługę na konto i prześlij na adres email potwierdzenie. my odeślemy VOUCHER w formacie PDF wypełniony podanymi danymi dotyczącymi obdarowanej osoby. Otrzymany VOUCHER możesz wysłać obdarowanej osobie w formie PDF lub wydrukować i wręczyć.

Wszystkie kursy, pakiety i szkolenia możesz podarować w formie VOUCHERA. Odpowiednie opcje znajdziesz podczas wypełniania formularza zamówienia.

Jeżeli jesteś osoba obdarowaną VOUCHEREM zarezerwuj swoją wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie przez system online. Pamiętaj by wybrać opcję rezerwacji VOUCHER. Wybierz nazwę pakietu jaka widnieje na Twoim Vocherze. Weź ze sobą dowód osobisty, oraz wydrukowany VOUCHER. 

Pytania dotyczące kursów i szkoleń

Oczywiście. Każde szkolenie z każdego organizowanego przez nasz szkolenia otrzymasz stosowny certyfikat imienny.

Po zakończonym kursie i zdanym egzaminie absolwent otrzymuje legitymację instruktora sportu/rekreacji w danej specjalności,
oraz uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodnie z Ustawą o Sporcie oraz rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Pytania dotyczące Klubu Strzeleckiego Husar

Każda pełnoletnia, niekarana osoba interesująca się bronią palną i strzelectwem

Tak. Każdy członek naszego klubu przechodzi odpowiednie przeszkolenie. W trakcie treningów zdobywa umiejętności pozwalające zdać egzamin na pozwolenie na broń do celów kolekcjonerskich.

Godziny otwarcia:

UWAGA: obowiązuje rezerwacja!

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

10:00 – 15:00
12:00 – 20:00
12:00 – 20:00
12:00 – 20:00
12:00 – 20:00
10:00 – 18:00
10:00 – 16:00

Rezerwacje: TYLKO ONLINE na stronie

Rezerwacja grup: +48 664 066 654

Jak trafić na strzelnicę:

Strzelnica HUSAR || 2021